Sztuczne rzęsy – co warto wiedzieć o nich wiedzieć?

ardell-dopelnienie-makijazu-sztuczne-rzesy

Sztuczne rzęsy bardzo często bywają uznawane za tandetną, albo wręcz jaskrawo kiczowatą metodę kreowania swojego wizerunku. W rzeczywistości jednak, takie przekonanie wynika w głównej mierze z faktu, że najczęściej możemy oglądać sztuczne rzęsy właśnie w ich tanich, kiczowatych odmianach. A jaka jest cała prawda na temat tego problemu? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco bliżej.

 

Co warto wiedzieć o sztucznych rzęsach?

Przede wszystkim, należy sobie uświadomić, że tanie rzęsy, a takie jak np. sztuczne rzęsy marki Ardell, które możemy kupić w takich miejscach, jak dobra drogeria internetowa, to dwie całkowicie różne sprawy. (Zobacz np. tutaj). O ile tanie paski sztucznych rzęs faktycznie mogą wyglądać kiczowato. O tyle nie sposób tego powiedzieć o wysokiej jakości produktach, jakie można nabywać w dobrych drogeriach.

Jeżeli chodzi o sztuczne rzęsy pochodzące od bardziej renomowanych producentów, to mamy tutaj do czynienia nie tylko z produktami wysokiej jakości, ale także z szerokim wyborem różnych rodzajów sztucznych rzęs. Na co dzień możemy wybrać paski rzęs, które tylko delikatnie podkreślają oczy, nadając im subtelnej wyrazistości. Jeżeli chodzi o okazję, w przypadku zazwyczaj stosujemy bardziej „krzykliwy” makijaż (na przykład wszelkiego rodzaju imprezy), to bardziej adekwatne okażą się te modele rzęs, które wyraźniej podkreślają oczy (co jednak wcale nie oznacza, że nadają całej twarzy wulgarnego charakteru).

 

Dla kogo przeznaczone są sztuczne rzęsy?

Kolejny stereotyp, jaki jest związany z tą formą stylizowania swojego wizerunku, jest to, że sztuczne rzęsy, nawet w swoich droższych i bardziej ekskluzywnych odmianach, są rozwiązaniem przeznaczonym przede wszystkim dla młodych kobiet. Nic bardziej mylnego? Liczba dostępnych modeli jest tak duża, że również kobiety w bardziej dojrzałym wieku bez żadnego problemu znajdą coś, co pozwoli im uzyskać oczekiwany efekt. Co więcej, sztuczne rzęsy coraz częściej są z powodzeniem stosowane również przez mężczyzn.

Comments are closed.

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio