Beauty Blender – cena a jego funkcjonalność

beauty blender -różne-wersje

Ceny akcesoriów do makijażu zazwyczaj budzą zaskoczenie u osób niezwiązanych z makijażem. Jednak podobna sytuacja występuje w przypadku jakiegokolwiek zainteresowania – produkty konieczne do wykonywania pewnych czynności zawsze kosztują, a cena niejednokrotnie odpowiada jakości. Wiele osób poddaje w wątpliwość wysoką cenę Beauty Blendera, jako że jest to tylko gąbka – według zwolenników tej tezy. Jednak warto zauważyć, że Beauty Blender jest wart swojej ceny.

Struktura gąbeczki do makijażu

BB nie jest zwyczajną gąbką, którą równie dobrze można kupić w sklepie ogrodniczym bądź wielobranżowym. Beauty Blender ma zupełnie inną strukturę – jest to piankowe tworzywo o strukturze otwartych komórek. Pozwala to na dokładne rozprowadzenie kosmetyku, który nie jest przez gąbkę pochłaniany. Zupełnie inna sytuacja następuje w przypadku korzystania z podróbek czy zwykłych gąbek, które stworzone z innego tworzywa nie dają tego samego efektu.

Wiele zastosowań

Gąbeczka przeznaczona jest nie tylko do rozprowadzania podkładu, ale również innych kosmetyków – na przykład korektora czy bronzera. Beauty Blender niesie za sobą wiele możliwości pod postacią niedużej gąbki.

Wygoda użytkowania

Beauty Blender jest zupełnie inny od pędzli do makijażu – nie dość, że efekt stosowania jest znacznie inny, to dodatkowo użytkowanie jest wygodniejsze. Czyszczenie Beauty Blendera jest prostsze – nie trzeba dokładnie wybierać resztek kosmetyku z włosków, gdyż gąbeczka ich nie posiada. Mycie gąbki nie musi odbywać się tuż po skorzystaniu z niej – umyć ją można na moment przed zastosowaniem.

Beauty Blender cena

Ceny wahają się od 65 do 70 zł za gąbkę. Niektórzy mogą powiedzieć, że jest to bardzo dużo, jednak warto przeanalizować wszystkie zalety BB, które sprawiają, że gąbeczkę warto kupić. Zakupiona gąbka znacznie ułatwi codzienny makijaż. W dobrym stanie wytrzyma co najmniej parę miesięcy, dlatego też nie musi być tak często zmieniana. Warto także zauważyć, że istnieją różne przeceny i zniżki, które mogą obniżyć cenę gąbeczki do makijażu.

Cena nie jest aż tak wysoka. Odpowiada rzeczywistym cechom produktu. Najtaniej online Beauty Blendera kupisz w drogerii internetowej Puderek – tutaj.

LEAVE A COMMENT

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio