Beauty Blender – rewolucja w makijażu

beauty blender mania

Od lat wielu producentów akcesoriów do makijażu próbuje wymyślać coraz to nowsze przedmioty, które mają ułatwiać kobietom malowanie się. Co chwilę słyszy się o nowym wynalazku, który ponoć ma całkowicie zmienić przyzwyczajenia związane z robieniem makijażu. Często jednak innowacja nie przynosi ogromnego rezultatu. Inaczej jest w przypadku gąbeczki do makijażu Beauty Blendera, która przynosi rzeczywistą zmianę w dziedzinie makijażu.

 

Czym jest Beauty Blender?

Jest to gąbka stworzona z pianki o strukturze otwartych komórek. Taki projekt umożliwia dokładne rozprowadzenie bazy pod makijaż bez utraty dużej ilości kosmetyku – gąbeczka go nie wchłania, a na niej pozostaje go niewiele. Jest to świetna alternatywa dla silikonowych gąbek do makijażu oraz pędzli.

 

Kształt gąbeczki do makijażu

 

Beauty Blender ma specyficzny kształt – jedno zakończenie ma dużą, zaokrągloną powierzchnię, drugie jest delikatnie zaostrzone i znacznie mniejsze. Nie jest to przypadek, a zamysł producenta. Duża końcówka umożliwia szybkie rozprowadzenie kosmetyku na większych powierzchniach twarzy, mniejsza zaś pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich, jak skrzydełka nosa. Stożek umożliwia również poprawę rozprowadzenia kosmetyku przez większą końcówkę, wyrównanie koloru przy linii włosów.

Beauty Blender ma zaledwie od 4 cm do 5 cm, a po namoczeniu rośnie prawie dwukrotnie. Pozwala to na swobodne poruszanie się z wynalazkiem przy sobie, chociażby w torebce. Zupełnie inaczej jest w przypadku pędzli, które zajmują sporo miejsca.

 

Pielęgnacja

 

Pielęgnacja gąbeczki do makijażu nie jest trudnym zadaniem. Po każdym użyciu należy ją umyć, tak jak wszystkie akcesoria do makijażu. Gąbkę myje się w zimnej bądź letniej wodzie, z dodatkiem odpowiedniego specyfiku lub delikatnego mydła. Beauty Blender może zostać umyty na chwilę przed skorzystaniem z niego, nie musi być od razu czyszczony po wykonaniu makijażu. Ważne jest, by zapewnić dostęp do przewiewu, a także dbać o swoją gąbeczkę do makijażu, która odwdzięczy się długotrwałymi efektami.

 

Beauty Blender do kupienia jest głównie w sieci (ewentualnie w jakichś pojedynczych punktach stacjonarnych). Aby go kupić trzeba udać się na stronę jakiejś drogerii internetowej. Najtaniej (64,90 zł) do kupienia jest na Puderku – KLIK.

 

LEAVE A COMMENT

About Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sit amet purus rutrum, vestibulum urna a, elementum nulla. Etiam pharetra nisi sit amet sapien malesuada, non hendrerit arcu pellentesque.

Sample Content

Nam eget placerat justo. Suspendisse quis hendrerit nisl. Nullam eget malesuada dui. Phasellus auctor, justo eu euismod vestibulum, ex nisl mollis elit, ut efficitur mauris turpis ullamcorper nisl. Proin eleifend erat tellus, at feugiat mi pulvinar at.

Get in Touch

  • Address:
    ARINIO GROUP
    WZ-290,Plot No.-8, Commodo
    Aenean Cursus-100002

Powered by WordPress. Theme by Arinio